O nas | Madama
x

O mnie

Po studiach na ASP pierwsze doświadczenia zdobywałam w biurach projektowych w Hong-Kongu i w Hiszpanii. Ta pierwsza praca nauczyła mnie rozmachu i zupełnie nowego podejścia do projektowania. W drugiej uczestniczyłam w projektowaniu hotelu na setki pokoi i innych podobnych inwestycji na całym świecie. To był szybki kurs z aspektów technicznych i formalnych, których znajomość przydaje mi się do dziś. Madama założyłam ponad 11 lat temu. Na co dzień w pracowni w centrum Warszawy towarzyszy mi kameralny zespół. Od początku działalności wykonaliśmy setki projektów. Jeśli chodzi o pracę na zlecenie firm, to było to choćby pierwsze biuro Facebooka w Polsce, współpraca z Philip Morris czy Fundacją Instytutu Kardiologii. Do tego dochodzą liczne projekty mieszkań i domów prywatnych.

Agata Frątczak, Madama

Wizja

W pracy łączę podejście czysto praktyczne z sięganiem po to, co mnie inspiruje i porusza. Osobiście ważny jest dla mnie detal i szlachetność materiałów. Z punktu widzenia klienta, a szczególnie tego biznesowego, najważniejszy jest całościowy efekt uzyskany w terminie, a także jego zgodność ze wszelkimi normami. Lata pracy i lista naszych powracających klientów pokazują, że da się połączyć te dwa podejścia.

Osiągnięcia

  • Od kilkunastu lat jestem w jury konkursu na najlepszy hotel w Polsce.
  • Moje wypowiedzi eksperckie, analizy i porady dotyczące architektury wnętrz ukazywały się m.in. w licznych magazynach wnętrzarskich (Czas na wnętrze, M jak mieszkanie, Dobre wnętrze , Twoje Wnętrza, Świat Rezydencji) i branżowych (Hotelarz, Restauracje, Architektura).
  • Biorę też udział w panelach i sympozjach, takich jak Forum Dobrego Designu czy 4DDays.
  • Referencje