Projekt + wykończenie apartamentu / Warszawa | Madama
x
Projekt i wykończenie apartamentu

Projekt + wykończenie apartamentu / Warszawa

Dla kogo powstał projekt? 

Projekt i wykończenie wnętrz powstało na zlecenie właściciela apartamentu na warszawskim Mokotowie.

Założenia projektu wnętrz

Na etapie koncepcji Inwestor nie zawsze wie, jakie konkretnie będzie przeznaczenie mieszkania. Jeśli projekt i wykończenie wnętrza apartamentu ma uwzględniać możliwość późniejszego najmu czy sprzedaży, to powininy być odpowiednio uniwersalne.

Co wyróżnia tę realizację? 

Ciekawym aspektem tej współpracy było to, że po stronie Madama było tym razem zarówno projektowanie, jak i wykańczanie wnętrza apartamentu, a konkretnie wybór ekip i nadzór nad ich pracą wraz ze wszystkimi odbiorami na koniec. Oferujemy takie rozwiązanie jako jedna z nielicznych pracowni na rynku. Inwestor nie musiał sam dbać o dobór ekipy czy pilnowanie harmonogramu – zaufał nam na czas trwania całego procesu. Wszystko to ma znaczenie szczególnie w przypadku luksusowych materiałów wykończeniowych, gdy liczy się każdy szczegół, jak również odpowiednie obchodzenie się z tworzywami takimi jak marmur, kryształy, kamień. To też wartościowe rozwiązanie dla projektanta, który ma pewność, że wszystkie materiały i rozwiązania zostaną użyte zgodnie z jego koncepcją. To ułatwiło proces nadzoru autorskiego, a w efekcie zapewniło efekt, który został od razu zaakceptowany przez Inwestora.

Okiem projektantki: 

W procesie projektowania i wykańczania wnętrza apartamentu wybraliśmy proste rozwiązania koncepcyjne. Dzięki temu akcent jest w tym wypadku położony na jakość materiałów. Kształtowane na zamówienie drewno, szlachetny gres i przemyślana gra świateł stanowią dekorację samą w sobie.

Localizacja: Warszawa Powierzchnia: 112 m² Rok: 2016

Następne projekty