Projekt studia pilatesu Palm Studio

Projekt studia pilatesu Palm Studio

Lokalizacja: Warszawa
Powierzchnia: 150m2
Rok: 2023

Dla kogo powstał projekt?

Palm Studio to miejsce, które zaprasza do odkrywania nowych aspektów własnego ciała i umysłu, stawiając na holistyczne podejście do zdrowia i dobrej kondycji. Znajdujące się na warszawskim Mokotowie butikowe studio treningowe, oferuje różnorodne zajęcia pilates, prowadzone m.in. Poza doskonale skrojoną ofertą zajęć, sukces zawdzięcza także swobodnej atmosferze, sprzyjającej regeneracji i samorozwojowi. Projekt wnętrz powierzono pracowni Madama, która zainspirowana pasjami podróżniczymi właścicieli studia oraz stylem obserwowanym w meksykańskim Tulum, stworzyła tu organiczną, sprzyjająca sesjom treningowym przestrzeń.

Założenia projektu wnętrz

Kluczem do osiągnięcia równowagi pomiędzy przewiewnymi i ziemistymi elementami wystroju, a sportową, nowoczesną salą z reformerami, jest połączenie eleganckich linii, naturalnych tekstur, kolorów i materiałów. Kombinacja obłych i falistych linii sof, stolików i luster, które naśladują naturalne formy, sprawia, że wnętrze nabiera organicznego looku. Przestrzeń emanuje przytulnością poprzez zastosowanie ciepłych, delikatnych odcieni piaskowego beżu, płynnie przechodzących w głębokie brązy. Odcienie ziemi zaskakująco harmonizują z zielonymi akcentami, reprezentowanymi przez eleganckie kaktusy i majestatyczne palmy. Te starannie dobrane elementy nie tylko nawiązują do nazwy studia, ale stanowią także organiczną ozdobę, wprowadzającą do wnętrza dynamizm i odświeżającą energię ćwiczeń w otoczeniu egzotycznej roślinności.

Co wyróżnia tę realizację?

150-metrowa przestrzeń składa się z recepcji z poczekalnią, przebieralni, łazienek i sali do treningu. Współgrające z charakterem Palm Studio innowacyjne lampy, zaproponowane przez Madama, to prawdziwe dzieła sztuki. Przywołują na myśl misternie wykonane organiczne formy, ale wprowadzają do wnętrza studia nowoczesną estetykę i funkcjonalność. Ich unikalny design komplementuje przestrzeń i tworzy fascynujące instalacje świetlne, inspirujące do treningów zarówno w godzinach porannych, jak i podczas zachodu słońca.

Okiem projektantki

„Zależało mi na wykreowaniu miejsca, które będzie podążać za oczekiwaniami wyjątkowej klienteli Palm Studio. Postanowiłam stworzyć tu inspirującą przestrzeń, w której wakacyjny klimat oraz zadbanie o własny dobrostan fizyczny i psychiczny będą iść w parze. Dzięki przemyślanym elementom wystroju, Palm Studio inspiruje do odkrywania równowagi pomiędzy siłą a spokojem. Wnętrza nie tylko pomagają w zadbaniu o kondycję fizyczną, ale przede wszystkim otaczają klientów atmosferą błogiego wypoczynku” – mówi Agata Frątczak z Madama.

Porozmawiajmy

Hoża 70/18, 00-681 Warszawa
Calle Mar Caspio 58, Meloneras, Las Palmas

+48 607-589-778
info@madama.pl

Facebook Youtube Instagram