Projekt standu Warsaw Expo | Madama
x
wnętrze

Projekt standu Warsaw Expo

Dla kogo powstał projekt?

Stoisko na Warsaw Expo dla pracowni stolarskiej Cedros

Założenia projektu wnętrz

Projekt stoiska na Warsaw Expo musi spełnić specyficzne wymagania.  Na stosunkowo niewielkiej powierzchni powinna zmieścić się cała esencja, czyli wszystko to, co ważne dla firmy. Jednocześnie trzeba wystrzegać się typowego dla projektów stoisk na Expo przesytu, szczególnie, że na takich targach potrzeba sporo miejsca – może być tłoczno. Do tego trzeba dodać techniczne wymogi organizatora imprezy i ograniczenia związane z miejscem, w którym stanie zaprojektowane stoisko na Expo.

Co wyróżnia tę realizację?
Już sama forma standu na Expo zawiera w sobie przykuwające wzrok elementy stolarskie, jak pionowe panele ścienne, które przypominają próbniki z drewnem. Intrygujące jasne półki czy stół wymagały ciemniejszego, stonowanego tła.

Okiem projektantki:

Współpracując z Inwestorem, miałam do czynienia z artystami, co ułatwiło mi kreatywne wkomponowanie ciekawych elementów stolarskich w przestrzeń. Z mojej strony musiałam tylko pilnować, by oryginalne drewniane akcenty nie zdominowały przestrzeni. W projekcie standu na Warsaw Expo znalazło się zaciszne miejsce do rozmów biznesowych i na strefę gabinetową.

Localizacja: Warszawa Powierzchnia: 50 m² Rok: 2019

Następne projekty