Projekt mieszkania na wynajem | Madama
x
projekt madama mieszkanie pod wynajem

Projekt mieszkania na wynajem

Dla kogo powstał projekt? 

Dla Inwestora, który zamówił projekt mieszkania pod wynajem, by wyróżnić je wśród wymagających wynajmujących.

Założenia projektu wnętrz

Na przesyconym rynku mieszkań na wynajem nie brakuje takich urządzonych w najprostszy możliwy sposób i – co tu ukrywać – bez polotu. Z punktu widzenia inwestora to ma sens, bo nigdy nie wiadomo, jakie oczekiwania będą mieli wynajmujący. Coraz więcej osób poszukuje jednak mieszkania na wynajem, które odzwierciedla ich osobowość, szczególnie, że nie mieszkając na swoim, nie można sobie pozwolić na dowolność pod względem aranżacji wnętrz.

Co wyróżnia tę realizację? 

Po rozmowach z Inwestorem powstał projekt mieszkania na wynajem, które nie jest pozbawione charakteru. Jasne kolory i dobrej jakości sprzęty przypadną do gustu każdemu. Dodatki zostały jednak dobrane zgodnie z oczekiwaniami wymagających osób, które szukają dla siebie czegoś ciekawego w willowej dzielnicy Warszawy.

Okiem projektantki: 

Obraz na ścianie w kuchni czy obłoki pod sufitem sypialni nadają charakteru temu projektowi mieszkania na wynajem. Doskonale rozumiem potrzeby wynajmujących, ale też Inwestora, który chciałby, by najbardziej charakterystyczne elementy dało się łatwo wymienić wraz ze zmianą koncepcji. W tym projekcie mieszkania pod wynajem udało się to połączyć.

Localizacja: Warszawa Powierzchnia: 70 m² Rok: 2017

Następne projekty