APM Development mieszkania pod wynajem | Madama
x
mieszkania pod wynajem

APM Development mieszkania pod wynajem

Dla kogo powstał projekt? 

Projekt aranżacji mieszkań inwestycyjnych powstał na zlecenie APM Development.

Założenia projektu wnętrz 

Proces finalizacji budowy, szukania najemców czy sprzedaży może mieć miejsce na długo po tym, jak powstanie projekt aranżacji mieszkań inwestycyjnych dla dewelopera. To wymusza ponadczasowość projektu. Jednocześnie mieszkania muszą być wykończone w dobrym stylu i posiadać pewne niebanalne elementy, dzięki którym potencjalni najemcy będą mieli szansę się w nich zakochać.

Co wyróżnia tę realizację? 

Czasem to drobiazgi decydują o przytulnym charakterze wnętrza. Tak stało się też w tym projekcie aranżacji mieszkań inwestycyjnych dla dewelopera. Transparentne lampy czy tapeta w kwiaty to elementy, których nie ma w bezosobowych apartamentach. Można sobie łatwo wyobrazić, że ktoś wejdzie do takiego mieszkania i z miejsca poczuje się jak w domu – dziś lub za kilka lat.

Okiem projektantki: 

Wszechobecną w projektach aranżacji mieszkań inwestycyjnych u deweloperów szarość zastąpiliśmy w dużej mierze wrzosowymi różami i różnymi odcieniami zieleni. Zadbaliśmy też o prostotę form, która jest ważna w mieszkaniach pod wynajem choćby ze względów praktycznych.

Localizacja: Warszawa Powierzchnia: 575 m² Rok: 2021

Następne projekty