Marta Drzymała

Współzałożycielka pracowni Madama i absolwentka studiów magisterskich w ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła również studia podyplomowe w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, Design Management. Wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do projektowania pozwala realizować swoje pasje. Współpracuje z mediami jako ekspert w dziedzinach wnętrzarskich. Marzy o podróżach świata, prywatnie mama Oliwii i Dawida.


Projektujemy wnętrza które są zgodne z naszą estetyką, szczegółowo poznajemy potrzeby klienta a dzięki temu powstają wnętrza nietuzinkowe, szytę na miarę każdego klienta. Dbamy o każdy szczegół, szlachetność materiałów oraz przede wszystkim funkcjonalność.

Agata Frątczak

Współzałożycielka pracowni Madama i absolwentka studiów magisterskich w ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz z wyróżnieniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Doświadczenie zdobyła w Hong Kongu, Berlinie oraz Hiszpanii gdzie projektowała m.in. hotele, restauracje. Od wielu lat ściśle współpracuje z mediami jako ekspert, publikuje artykuły na tematy związane z użytecznością publiczną. Co roku jest jurorką w konkursach dotyczących hoteli. Prywatnie kocha sport czym zaraża swoją córkę Zuzię.

Katarzyna Jarosz

Kasia jest pewna siebie jak i tego co robi, z łatwością podejmuje decyzje. W połączeniu z kreatywnością i umiejętnościami twórczymi wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Kocha fotografie analogową, właścicielka pupila firmowego - Bonnie.

Karolina Pięcek

Wyjątkowość Karoliny tkwi w podejściu do tworzenia imponujących wizualizacji, dbania w nich o każdy detal. Karolinę wyróżnia oryginalność w myśleniu, dzięki czemu jej projekty są nietuzinkowe i zapadają w pamięć. Ponad to jest osobą dokładną, sumienną i rzetelną.

Kamil Zawisza

Kamil-architekt minimalista, ceniący wysoką jakość materiałów i czystą formę. Potrafi dostrzec potencjał w każdym wnętrzu i niezależnie od zastanych warunków stworzyć przestrzeń dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, dlatego także jego prace wyróżnia dobre wzornictwo i eleganckie wykończenie.